Javorový vrch – Oldřichovice, Třinec (zimní covidová svatba)/svatební video pod textem

 

Svatební koordinátorka se vdala! 👰❄️
Covidové období, malá svatba, zato v krásném prostředí Beskyd.
Dnes jsou to přesně dva měsíce, a tak si dovolím na počest tohoto výročí 😊 zanechat zde pár slov, předat pár rad a poděkovat všem, kdo u toho byli s námi.
Prvotní plány, jak by měl vypadat takový den D svatební koordinátorky, byly pravda o něco bohatější a odlišné. Představy se nám malinko vzdalovaly, jak se termín svatby blížil. Kdo mohl tušit, že ještě v únoru bude „PES v pětce“. Nicméně i s tím jsme v záložním plánu počítali a věděli jsme, že pro nás nic není nemožné. A tak jsme využili skoro 8mi leté zkušenosti Oslavte.cz – svatební agentura ve svatební branži a vše uskutečnili v daném termínu, dle platných covidových nařízení. Ano, nebylo to nejjednodušší, ale se vším jsme se bravurně poprali. Je ale potřeba vyzdvihnout hlavní opory našeho velkého dne, kterými se jednoznačně stali naše rodina, svědci kteří nám kryli záda Ondra Janeczko a @starý jiří a také skvělí nápomocní přátelé (jmenovat nebudeme, byli bychom zde dlouho 😁). 😊
Pojďme se na to podívat z blízka, protože nesmíme opomenout mnoho šikovných lidí. 😊
Naše představa o dni D a zimní svatbě byla jasná. Chtěli jsme uvolněnou atmosféru v okolí přírody a hor. Proto jsme vybrali námi oblíbený Javorový Vrch, kde se venkovní obřad uskutečnil.
Za profesionální přístup je nutno poděkovat městu Statutární město Třinec, paní matrikářce a paní oddávající. Byla to pro ně malinko neobvykle-dobrodružná výprava v zimně za svatbou na Javorový vrch, ale jsme rádi, že šli do toho s námi 😊
O fotky do rodinného alba se postarali dva velmi šikovní fotografové. Fotografka carlaphoto.cz a fotograf Martin Kotajny.
Ostatně na fotodokumentaci se určitě mrkněte! Tímto bych chtěla jejich práci i v těchto stížených podmínkách vyzdvihnout a smeknout klobouk! Velké díky oběma.
O svatební video se postaral velmi talentovaný Jakub Spáčil. Ano i s videem se s Vámi rádi podělíme, na to si ale ještě počkejte 😊
S výběrem svatebních šatů jsem měla naprosto jasno! Mé kroky budoucí nevěsty směřovaly přímo do našeho osvědčeného salónu v Olomouci Svatební salon Caxa. Nikam jinam bych sebe ani naše nevěsty neposlala! Blanka Kaksová děkuji za finální rozhodující radu a profesionální přístup.
Ráno nevěstu učesala šikovná Agnieszka Kraina.
Výzdobu, slavobránu a celý obřad si zajistila agentura Oslavte.cz – svatební agentura. Sklad dekorací k venkovnímu obřadu se za ty léta naplnil, takže bylo z čeho vybírat.
Další potřebné nezbytnosti jako stan a koberec nám zapůjčil Partyservisbeskydy.
Nejlepší květinová dílna z Třinecka Květinový krámek Sedmikráska postarala o nádhernou svatební kytici a pukety pro maminky.
Osvědčené sladké občerstvení nám k obřadu napekla Jana Cmielova .
Svatební oznámení nám vytvořila velmi šikovná a kreativní Monika Molinová, dle přání přímo na míru.
Svatební prstýnky jsme si nechali podle našeho přání vytvořit u osvědčeného dodavatele Aumanti.
A svatební koláčky jsme balily na 4 etapy a rozváželi s přestávkami rodině a přátelům po celé naší republice. Jak se zdá výběr dodavatele měl úspěch a Cukrárna Beruška ze Sviadnova sklidila nejen od nás velkou pochvalu. Byla to sázka na jistotu, protože jsme věděli do čeho jdeme.
Jednoduše, ale velmi upřímně díky všem, co byli s námi a přišli nám na ten kopec popřát. Díky Vám vznikla nepopsatelně skvělá a uvolněná atmosféra. Takto jsme si naši svatbu představovali! Všem moc děkujeme!
PS na závěr 😝 nebojte se corony, ani zimní svatby! Vše se dá se zkušeným týmem hravě zvládnout.
PS 2 🥳 pokračování svatební oslavy, určitě bude! Ale uvidíme, kdy nám dovolí udělat takovou open air oslavu o sto lidech.
ℹ️ Pokud jsem na něco zapomněla a zajímalo by Vás, neváhejte a kontaktujte nás, dnes již víme, že jsme se profesně opět posunuli o kousek dále a můžeme snoubencům nabídnout služby s přidanou hodnotou. 😊

Kontakt

Máte dotaz? Chcete se domluvit na osobní nezávazné schůzi ZDARMA? Vyplňte kontaktní formulář níže nebo volejte na jedno z uvedených tel. čísel. Jsme připraveni Vám zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se organizace - plánování - koordinace svateb a jiných oslav.


  Ing. Lenka Janeczková
  Tel.: +420 776 162 283
  Email: oslavte@oslavte.cz
  Celá ČR (speciálně Moravskoslezský kraj)
  IČ: 73080934 (jsme plátci DPH)
  Sídlo - Třinec