Svatby – JANČA & PAVEL
Místo: Jezernice
Fotograf: Miroslav Bednařík, Lukáš Navara
Hudba: DJ Humplík
„Coby zkušená svatební agentka s praxí od roku 2005 jsem o svojí svatbě měla zcela jasnou představu. Sdělím datum, čas, místo, téma a barvy svatby koordinátorkám a nebudu se o nic starat! Sama totiž vím, kolik dá příprava svatby práce a stejně jako když mám teplotu a vydám se k doktorovi, i tady jsem si byla jistá, že „svatební horečku“ budu léčit s pomocí odborníků. Ač bych se tohoto úkolu bez problémů mohla chopit sama. Jenže jak říkávám svým snoubencům – je to Vaše svatba, Váš den D. A nebude se nikdy opakovat. Vy dva máte být v roli těch, kteří si jej užijí naplno a nebudou se o nic starat. A právě proto jsme se s budoucím manželem svěřili do rukou zkušených kolegů, a tak se pod vedením majitelky svatebního centra CAXA paní Blanky Kaksové a jejího manžela Jardy příprav a organizace naší svatby ujal také tým Oslavte.cz ve složení Lenka a Petra.

Své role se obě zhostily výborně. Ve spolupráci s naší hlavní koordinátorkou Blankou z caxa.cz připravily několik zajímavých her i dalších aktivit jako jsou tradice a zvyky, a během dne se ujaly role být její hlavní oporou. Byly všude, kde bylo potřeba, postaraly se o výpomoc při jednáních s dodavateli v den D, asistovaly nevěstě při oblékání do šatů, prodávaly lístky do svatební tomboly, postaraly se o svatební dary… a v šatech dokonale sladěných s barvami naší svatby všude kolem sebe rozdávaly úsměvy a pohodu směrem k našim více než sto hostům.

Rádi bychom Vám, Leni a Peti, touto cestou ještě jednou poděkovali za Vaši pomoc a přejeme Vám do budoucna stejně spokojené novomanžele, jako jsme byli my!“

Jana & Pavel Kubáčovi, koordinátoři z www.svatebniagentka.cz

Podívejte se na naše Video

video odkaz: https://vimeo.com/68532506

Kontakt

Máte dotaz? Chcete se domluvit na osobní nezávazné schůzi ZDARMA? Vyplňte kontaktní formulář níže nebo volejte na jedno z uvedených tel. čísel. Jsme připraveni Vám zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se organizace - plánování - koordinace svateb a jiných oslav.


  Ing. Lenka Janeczková
  Tel.: +420 776 162 283
  Email: oslavte@oslavte.cz
  Celá ČR (speciálně Moravskoslezský kraj)
  IČ: 73080934 (jsme plátci DPH)
  Sídlo - Třinec