Svatby – JANA & ALEŠ
Místo: PENZION STÁJE TYRA, TŘINEC

„Dlouho jsme s Alešem přemýšleli, jak vyřešit komplikovanou situaci. Věděli jsme, že chceme mít na své svatbě mezi pozvanými hosty naši tetu Lenku a zároveň jsme si velmi přáli, aby nám pomohla celý tento významný den připravit, zorganizovat a zkoordinovat. Musím říci, že vše se povedlo na výbornou.

Koordinátorka Lenka uměla mistrně přepínat mezi rolemi svatební agentky a svatebního hosta. Vše probíhalo dle plánu a kreativní improvizace byly originální. Nechybělo ani půlnoční překvapení v podobě pestrého ohňostroje. Chtěli bychom tímto poděkovat za sebe i za spokojené svatebčany a určitě budeme šířit jen kladné reference dále, nejen mezi svými známými, které teprve toto důležité rozhodnutí čeká, s Lenkou to zvládnou všichni hravě.

Děkujeme!“

Jana & Aleš Vymazalovi

Kontakt

Máte dotaz? Chcete se domluvit na osobní nezávazné schůzi ZDARMA? Vyplňte kontaktní formulář níže nebo volejte na jedno z uvedených tel. čísel. Jsme připraveni Vám zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se organizace - plánování - koordinace svateb a jiných oslav.


  Ing. Lenka Janeczková
  Tel.: +420 776 162 283
  Email: oslavte@oslavte.cz
  Celá ČR (speciálně Moravskoslezský kraj)
  IČ: 73080934 (jsme plátci DPH)
  Sídlo - Třinec