Svatba – GRAŽYNA & RADIM

Datum: 2013

Místo: Pod Tulem, Goleszów

Rádi bychom tímto poděkovali koordinátorce Lence.
Lenku jsme oslovili, aby nám pomohla dokončit svatební přípravy. Zavalily nás pracovní povinnosti a představa, že náš DEN D nebude takový, jaký jsme si jej vysnili, byla pro nás nepředstavitelná. Už na první schůzce nás Lenka přesvědčila, že jsme zvolili správně. Lenka byla velmi profesionální. Donesla s sebou obsáhlý dotazník, který jsme společně vyplnili. Tímto poznala naše představy a mohla se naladit na stejnou vlnu :). O všem jsme diskutovali a vše do detailu probírali. Když jsme jí řekli, že milujeme hry a že chceme, aby se lidi na svatbě dobře bavili, hned přišla s originální zábavou, která sklidila obrovský úspěch.
Ale čím nás Lenka zcela dostala? To byl náš svatební dort. Naše představa – žádná klasika, musí to být něco zcela jiného, atypického. Řekli jsme jí, že milujeme hory a kola. A jaký byl výsledek? Ten nejúžasnější dort na celém světě.
Všem svým známým, kteří se rozhodli do toho praštit, doporučujeme tyto služby. V dnešním uspěchaném světě, kde každý z nás počítá každou minutu, je pomoc svatební koordinátorky k nezaplacení. Děkujeme, Lenko!“
Grażyna & Radim

Kontakt

Máte dotaz? Chcete se domluvit na osobní nezávazné schůzi ZDARMA? Vyplňte kontaktní formulář níže nebo volejte na jedno z uvedených tel. čísel. Jsme připraveni Vám zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se organizace - plánování - koordinace svateb a jiných oslav.


  Ing. Lenka Janeczková
  Tel.: +420 776 162 283
  Email: oslavte@oslavte.cz
  Celá ČR (speciálně Moravskoslezský kraj)
  IČ: 73080934 (jsme plátci DPH)
  Sídlo - Třinec