Svatba – EVA & PETR

Datum 19.6. 2015

Místo Úřad obvodu Ostrava Vítkovice

Fotograf Ladislav Kaňa

Milé svatební agentky, Lenko a Péťo,
chtěli bychom Vám tímto poděkovat za pomoc s realizací naší zcela netradiční svatby.
Již během našeho prvního setkání bylo ihned rozhodnuto, že Vašich služeb rádi využijeme.
Především, děkujeme za poskytnutní skvělých kontaktů, bez tohoto bychom byli absolutně ztraceni!
Vše začalo Vaší pomocí s výběrem matrikářky a oddávající – milé, příjemné a profesionální dámy, které nám ve všem vyšly vstříc, a že jsme těch nestandardních požadavků měli opravdu požehnaně.
Jídlo na naší svatební party bylo jednoduše fenomenální. Svěží, zdravé, ze zcela čerstvých surovin – servírované s neustálým úsměvem na rtech. Příprava sushi před hosty byla dalším skvělým zpestřením celé akce.
Barmanská show uchvátila všechny přítomné, výběr drinků byl úžasný, a opět si všichni užívali nesmírně příjemnou a přátelskou atmosféru, kterou se podařilo vytvořit, a kterou jsme si sami moc přáli.
Zlatým hřebem, mým obrovským přáním, a Vaším masterpiecem celé akce, bylo sehnání, domluvení, vymyšlení a připravení AZ kvízu v přímém přenosu, u nás doma, s Alešem Zbořilem. Myslím, že toto nepřekoná nic!
Svatba bez zbytečného stresu, s rodinou a přáteli, se skvělým jídlem a zábavou – takové bylo naše skromné zadání, a výsledek zcela naplnil naše očekávání! Ještě jednou děkujeme!

Eva a Petr Lenhardovi

Kontakt

Máte dotaz? Chcete se domluvit na osobní nezávazné schůzi ZDARMA? Vyplňte kontaktní formulář níže nebo volejte na jedno z uvedených tel. čísel. Jsme připraveni Vám zodpovědět jakékoliv dotazy týkající se organizace - plánování - koordinace svateb a jiných oslav.


  Ing. Lenka Janeczková
  Tel.: +420 776 162 283
  Email: oslavte@oslavte.cz
  Celá ČR (speciálně Moravskoslezský kraj)
  IČ: 73080934 (jsme plátci DPH)
  Sídlo - Třinec